poniedziałek, 3 czerwca 2013

Straaaaaaaaaaaaszny konkurs, ale nagrody też będą

Nie ma bata. Jak się powiedziało A, to trzeba dojechać do XYZ, bo jeszcze alfabet się wykolei. Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię zadzierać z ortografią! :)

Tak jak obiecałam ogłaszam konkurs. Straaaaaaaaaaaaaaaaszny to będzie konkurs, gdyż przetestuje Waszą odwagę, upór i chęci. Żywię jednak ogromną nadzieję, iż będziecie się przy tym dobrze bawić :))Jak wiecie rybek na powietrze się nie łowi, stąd też najpierw zarzucę...

PRZYNĘTA znaczy się nagrody się pojawią 

Maksymalnie przewidziane są 3 nagrody. 

Nagroda nr 1 to wykonany przeze mnie Tildowy strach - 1 z trzech, widniejących na banerku.

Nagroda nr 2 to również wykonane przeze mnie zawieszki Tildowych serc + przydasie. Nagroda będzie dostępna, gdy w konkursie weźmie udział powyżej 20 osób.


Nagroda nr 3 to kupony tkanin bawełnianych + przydasie. Nagroda będzie dostępna jeśli w konkursie weźmie udział więcej niż 40 osób.

W wolnym tłumaczeniu - losowane będą 3 nagrody jeśli ilość uczestników konkursu przekroczy 40 osób. Ilość nagród uzależniona jest więc tylko od Waszych chęci :).

"Wszystko fajnie, tylko o co chodzi w tym konkursie?" -spytacie

Zasady są proste:
 1. Należy wykonać ozdobę bądź zabawkę na podstawie jednego z przygotowanych przeze mnie tutków, których listę zamieszczam poniżej.
 2. Fotografie wykonanego rękodzieła zamieszczacie na swoim blogu wraz z odnośnikiem do posta konkursowego.
 3. W komentarzu pod tym postem, zamieszczacie linka do Waszego wpisu, o którym mowa powyżej.
*Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy, którzy posiadają bloga, bądź FB (gdzieś swoimi pracami musicie się pochwalić)
**Wysyłka możliwa tylko na terenie Polski.

Zasady przyznania nagród:
30 czerwca zbiorę wszystkie prace w jednym poście i zorganizuję głosowanie. Każdy będzie mógł oddać głos na max 2 prace (za wyjątkiem swojej). Głosowanie potrwa 2 dni. Spośród 5 osób, które zbiorą najwięcej głosów wylosuję 1, która otrzyma nagrodę główną.
Następnie spośród wszystkich uczestników (za wyjątkiem zwycięzcy NNR1) wylosuję 2 osoby, które otrzymają nagrody pocieszenia :).
Przewiduję, że całkowite rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej do 7 lipca.

Lista tutków do wykorzystania:
Ozdoby z filcu - sposób na ścinki

W razie jakby pojawiły się problemy ze zrozumieniem jakiegoś elementu instrukcji - proszę piszcie w komentarzu pod konkretnym tutkiem. 

Powodzenia!

Kciuków nie trzymam, bo są mi potrzebne.

13 komentarzy:

 1. Kusi mnie ten strach na wróble, ale wczoraj właśnie ostatecznie okazało się, jaka ja jestem "szyciowa" noga. Okładki na notes nie umiem uszyć, a to przecież takie proste. No nic, jeżeli coś zrobię, to prostu wyślę ci zdjęcie, teraz nie będę się zobowiązywać, dobrze?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tzn. linka wyślę.:)

   Usuń
  2. Nie wierzę Ci. Przecież przy swoich pięknych haftach używasz nici. Igły zapewne też :). Spróbuj i pozwól innym ocenić.

   Usuń
 2. Pozwoliłam sobie wrzucić info o rozdaniu na mojego bloga konkursowego http://rozdanie.blogspot.com/ Byłabym wdzięczna za wrzucenie banerka i/lub polubienie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Dzięki za inicjatywę. Baner wisi, bo takie blogi warto wyświetlać. Masz też nową obserwatorkę :))

   Usuń
 3. o cie ale fajny konkursik. A czemu nie. Spróbuję moich sił w takich tutkach. Oj będzie kupa śmiechu bo ja mam dwie lewe raczki do szycia :) ale coś tam zapewne stworzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze mnie intrygowało, czy posiadanie 2 lewych rąk faktycznie stanowi jakąś poważną przeszkodę. Leworęczni sobie jakoś radzą przecież i to pomimo posiadania jednej prawej ręki:). Stwórz coś, a rozwiejesz moje wątpliwości :))

   Usuń
 4. Zgłaszam moje serduszka - http://zwiatremipodwiatr-ana.blogspot.com/2013/06/lawendowe-serduszka.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agrrrrrrrrrrrhhhhhhhhhh - zazdroszczę Ci tego krzyżykowego haftu. Odkąd zobaczyłam prace Promyka, to nie mogę przestać się zachwycać - takie drobiażdżki, a takie śliczne. Fajowy pomysł na dekorację.
   To napisz chociaż, jak planujesz je wykorzystać - szafa, buty??

   Usuń
  2. To będą prezenty. Nie wiem, jak obdarowane osoby zagospodarują serduszka, ale nieskromnie dodam, że trochę za ładne mi chyba wyszły, żeby je chować w szafie, czy w bucie. ^^ A haft bardzo mi się spodobał, tylko trudno się wyszywa bez tamborka.

   Usuń
 5. a co mi tam, spróbuję coś zrobić :) choć kocham maszynę do szycia bez wzajemności ;) ale Twoje tutoriale bardzo mi się podobają, więc spróbuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Próbuj, próbuj. W razie czego polecam tutki pomijające maszynę do szycia :))

   Usuń
 6. http://malymikroczkami.blogspot.com/2013/06/sowa-krzywonosa-na-przydasie-oraz.html gotowa, dzisiaj stworzona :) udało się :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).