Książki przetestowane

To w zasadzie jest strona dla Was :). Chociaż nie ukrywam, że sama chętnie skorzystam z Waszych obserwacji i doświadczeń. W tym miejscu mam zamiar zamieszczać Wasze testy/recenzje książek. Mam na myśli poradniki, ale nie tylko do rękodzieła, ale również wnętrzarskie czy ogrodnicze.

Jeśli już kiedyś pisałyście o jakiejś książce na swoim blogu, skorzystałyście z pomysłów i szablonów proszę wyślijcie mi linka na adres ania.przydasie@gmail.com W tym miejscu zamieszczę fragment Waszej recenzji z linkiem do całości na Waszym blogu oraz zapodam ten oto śliczny banerek :)


Wybranym 'wiedźmom wysyłam banerek bez 'oznakowania'

Jeśli macie książkę, którą mogłybyście/chciałybyście opisać, to proszę przy recenzji weźcie pod uwagę:
 • jakość wykonania książki (rodzaj papieru, poręczność, jakość fotografii itd)
 • do kogo jest kierowana? (czy każdy poradzi sobie z instrukcjami, czy jest to raczej propozycja dla znawców opisywanej techniki)
 • jasność, przejrzystość instrukcji (najlepiej dodać przykład wykonania i przy tej okazji zaznaczyć, czy instrukcja była zrozumiała i wykonanie łatwe, bądź trudne)
 • własne przemyślenia (czy książka przydaSię? czy będzie wykorzystywana, czy raczej będzie się kurzyć na półce, proszę pomiń kwestie ceny, gdyż obecnie na rynku tę samą rzecz można znaleźć w palecie cen począwszy od 'groszy' na przepłaceniu skończywszy. Nie ma więc to tak wielkiego znaczenia, jak fakt czy warto, czy też nie warto po nią sięgnąć)
 • ocenę w skali 1-5 (1: unikać jak ognia/ 2: szkoda czasu i pieniędzy/ 3: przydaSie / 4: dobrze ją mieć/ 5: niezastąpiona

Tak jak wcześniej, prześlij linka do zamieszczonego na swoim blogu posta :)

Najbardziej atrakcyjna propozycja jest jednak taka, że możecie OTRZYMAĆ książkę do przetestowania. Już wkrótce będę "wystawiać" różne tytuły, które za darmo będziecie mogły otrzymać do zrecenzowania. Na razie musicie uzbroić się w cierpliwość.

3 komentarze:

 1. Bardzo fajny pomysł, chętnie coś przetestuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem chętna czekam na info:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na moją recenzję "Cuda z modeliny"

  http://www.kreatywnezycie.pl/cuda-z-modeliny-sue-heaser/

  Chętnie zrecenzuję książki u siebie:) jestem chętna :) daj znać :)

  Pozdrawiam
  www.kreatywnezycie.pl

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).