Szablony Tilda i inne

Zapisuj na dysku, drukuj do woli i baw się, przygotowując wyjątkowe dekoracje. Szablony zostały przygotowane na formacie A4 i na takim powinny być wydrukowane, by ozdoba zachowała oryginalny rozmiar.

Pamiętaj! Większość szablonów przygotowałam samodzielnie, jednak to co przedstawiają nie jest moją własnością (chyba, że wyraźnie napisałam). Prawa autorskie do projektów zachowują ich pomysłodawcy. Zamieszonych szablonów nie można wykorzystywać w celach komercyjnych.

Nad każdym szablonem jest nazwa, która jednocześnie kieruje do posta z instrukcją jak wykonać dany przedmiot
     
 Sowa
TILDA: Królik z serii Leśne zwierzątka1 komentarz:

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).