poniedziałek, 26 września 2016

Tilda i jej domek już w przedsprzedaży

Polscy miłośnicy projektów Tone Finnanger długo musieli czekać na kolejny poradnik z serii Tilda w polskiej wersji językowej. Jej poprzednie książki, wydane w 2011 zniknęły w 2013 roku i od tamtej pory pojawiały się sporadycznie na aukcjach, gdzie osiągały ceny nawet 150 zł za egzemplarz. Mowa oczywiście o "Dekoracjach na Boże Narodzenie", "Radosnych dekoracjach" i "Przytulnych dekoracjach", które wydał Buchamnn. 

Ucieszy więc Was zapewne fakt, że ten sam wydawca wprowadzi na nasz rynek polską wersję książki Tilda's Toy Box, w której znajdziecie projekty na zabawki i dekoracje do pokoju dziecięcego. 

Angielską wersję recenzowałam w ubiegłym roku - tu znajdziecie ten tekst. Miałam też czas by wykonać z dostępnych w niej szablonów - zarówno urocze papugi jak i lalkę. 
Lalka w produkcji przypominała mi trochę Blomma (Theo & Thea), ponieważ w przeciwieństwie do smukłych lalek , których tułów kroi się od razu razem z głową - w tym przypadku zszywamy ją z trzech elementów. Dlatego też nie zdecydowałam się robić tutka do produkcji lalki z Tilda's Toy Box, ponieważ tak naprawdę proces składania poszczególnych elementów jest taki sam. 

Każdy zresztą już niedługo będzie mógł samodzielnie wykonać jeden z powyższych projektów korzystając ze swojego własnego egzemplarza Tildy i jej domku :)). 

Przedsprzedaż już ruszyła - decomade.pl wysyła książkę najpóźniej 26 października (jeśli się uda to kilka dni wcześniej :))

http://decomade.pl/produkt/3224-tilda-i-jej-domek

Chciałam Was jednocześnie zaprosić do współtworzenia profilu na facebooku poświęconego książkom Tildy. Możecie pokazywać na nim swoje prace, tutoriale, doradzać początkującym amatorkom tworzenia zabawek wg projektów Tone Finnanger.

Udostępnijcie ten baner na swoich stronach - Stwórzmy nasz polski profil Tildy! Skoro Francuzi, Japończycy czy Hiszpanie mają swoje - my też możemy :))

https://www.facebook.com/TildaPolska/

3 komentarze:

 1. Skusiłaś, teraz tylko cierpliwie czekać : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam że wychodzi polski przekład Tildowej książki. Ja inspiracje czerpie głównie z netu.

  Pozdrawiam i dołączam do grupy:)
  www.kreatywnezycie.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że trafiłam na Twojego bloga, dzięki temu już mam tą książkę. Pozdrawiam serdecznie 😊

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).