środa, 22 kwietnia 2015

Promykowa recenzja książki Quilling Ozdoby z papieru

Przed Wielkanocą do Justyny, która prowadzi bloga Świat Promyka, powędrowała książka Quilling Ozdoby z papieru wydawnictwa Buchmann i kilka drobiazgów "na rozpoczęcie prac". Oto co recenzentka napisała o tej pozycji:

Spodobał mi się czytelny logiczny układ: autorzy na początku przedstawili narzędzia i materiały potrzebne do tworzenia w omawianej technice – dwie igły, grzebień, szablony, kolorowe paski. Następnie pokazali, jak tworzy się podstawowe kształty i wzory. Po opanowaniu tej techniki czytelnik poradnika może zacząć tworzyć zwierzątka, motyle, śnieżynki, by następnie przejść już do kartek, jajek wielkanocnych, ramek i wielu innych bardziej skomplikowanych tworów. Wszystko to jest opisane bardzo czytelnie, krok po kroku i zilustrowane dużą ilością kolorowych zdjęć.

Z pomocą książki Promyk wykonała paseczkowy kwiatek

Pełną opinię o książce wraz z mnóstwem zdjęć znajdzie na stronie Świat Promyka

Tych, co chcieliby spróbować sił w tej technice zapraszam do decomade.pl - Quilling Ozdoby z papieru tylko za 19,90 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).