piątek, 20 lutego 2015

Zestaw do wykonania bransoletki z rurek silikonowych

W końcu udało mi ogarnąć półprodukty do biżuterii, które skupowałam od jakiegoś czasu. Co pomysł, to inne przydaSie i w pewnym momencie przestaje się nad tym panować ;(.

Jakiś czas temu pokazywałam Wam bransoletki, które może wykonać w 5 minut (a nawet szybciej:)). Nie wymagają klejenia, ani specjalnych narzędzi i nawet zdolności jubilerskich. Są proste, ale bardzo wdzięczne. I co ważniejsze - możliwe do dalszej metamorfozy. 

Przygotowałam zestaw z podstawową wersją, czyli:
  • 20 cm silikonowej rurki (można ją swobodnie przycinać nożyczkami)
  • 1 x przekładka ze znakiem zodiaku
  • 2 x przekładki oponki
  • 1 x zapięcie do rurek
Do wybory są rurki 
(jeśli poszukujecie konkretnego koloru to dajcie znać :))Także zapięcie można sobie wybrać:


I przede wszystkim przekładka ze znakiem zodiaku :)


Bransoletkę zawsze można rozbudować dodając koraliki, charmsy czy inne ozdobne elementy. W 'czystej' postaci są świetne dla chłopaków :). 

Dostępne od ręki w decomade.pl

http://decomade.pl/produkt/1070-bransoletka-silikonowa-ze-znakiem-zodiaku1 komentarz:

  1. Fajny zestaw. Znam doskonale problem dokupowania "tylko jednej rzeczy" :)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).