poniedziałek, 3 lutego 2014

Nadchodzi TEN Walentynek

Skoro winnym Walentynek jest Walenty, to czemu nazwa ma wydźwięk ewidentnie samiczkowy? Słyszycie - prawda? Walentynki... TE! ONE , a nie ONY. Czy ktoś już zrobił stronę (ups - czy TA strona, to przypadkiem nie ONA) , gdzie można zgłaszać wnioski dotyczące dżender??

Heh, jeszcze przyjdzie nam na nowo maturę pisać, bo z gramatyki usuną odmianę przez osoby. Osobiście wolałabym by do lamusa odeszły przypadki, ale co ja tam mogę. 

Wracając do tematu... Walentynek tuż, tuż i postanowiłam poważnie podejść do tematu. W sumie nie ważne, czy ja wierzę w Walentynka, skoro on wierzy we mnie, bo co roku mnie nawiedza.

Na początku podobno był chaos. 


Pojawił się w chwili, gdy doszłam do wniosku, że w pierwszej kolejności sprawdzę jakimi materiałami dysponuję. Chaosu to nie zmniejszyło, wręcz przeciwnie pojawiło się sporo pomysłów. Część zrodziła się w trakcie przeglądania podręcznej literatury - w przedbiegach wygrały projekty TILDA, he he - z tomu poświęconemu Bożemu Narodzeniu :) 


Część obrazów ewentualnych Walentynkowych pomysłów zrodziła się ot tak jakoś, z powietrza. No i stałam tak dziś przed tym bałaganem z nadmiarem sercowych idei i ... nic nie zrobiłam... Ale jak mówi jeden z tytułów filmu o Bondzie... Jutro nie umiera nigdy :)

11 komentarzy:

 1. Czekam na efekty inspiracji :) A taki chaos to się nazywa artystyczny nieład ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój tata nazywał to burdelem;) Wszystko chyba zależy od dostępności słownika :)

   Usuń
 2. Ciekawe, co z tego wyjdzie... Ja w tym roku postanowiłam nic nie robić w temacie (jeśli chodzi o robótki).:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama nie wiem co z tego wyjdzie ;( Sama za Walentynkami nie przepadam, ale po Bożym Narodzeniu, to najlepszy pretekst na wykorzystanie czerwonych tkani :)))

   Usuń
 3. Materiały prezentują się bardzo zachęcająco :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak myślałam na początku, ale zauważyłam, że do każdego projektu wykorzystuję rzeczy, których w tej stretcie nie ma ;(. Co oznacza, że większości przydasi mi nie ubędzie...

   Usuń
 4. Hah też tak czasem mam, że rozłożę przed sobą materiały, pomysłów mam pełno, ale jakoś.. nic nie zrobię ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Błagam, 'nie kracz'. Muszę coś zacząć robić, bo przyjdzie mi ogryzanie tapet z nudów ;(

   Usuń
 5. Do czasu, gdy sama nie zaczęłam szyć, to walentynki mi się kojarzyły ze zbyt wygórowanymi cenami, co jakoś zmniejszało mój entuzjazm do świętowania! Ale teraz, nie dość, że mogę zrobić co chcę, to jeszcze z niewielkim nakładem finansowym lub szufladowym! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w całej rozciągłości :). Tak trzymaj! :)

   Usuń

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).