niedziela, 7 lipca 2013

Nie ma przegranych tylko wygrani!

Gdy ogłaszałam konkurs byłam pełna pozytywnych myśli, ale to normalne jak człowiek jest wyspany :). To było miesiąc temu.  Teraz ze spaniem jest różnie to i nastrój nie zawsze dopisuje. Jednak niezmiernie mnie cieszy, że znalazły się chętne osoby by wypróbować moje tutki :)

Ania K zrobiła serduszka... [więcej zdjęć]

Ania M wykonała sówkę... [więcej zdjęć]

Patrycja zaś misie z łatkami  ...[więcej zdjęć]

Miałam robić losowanie... Ale nie zrobię. Wszystkie 3 Panie otrzymają nagrody. Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się oszukany - do Salomona mi daleko, ale też o losie dziecka nie decyduję, więc  ...:)

Do Ani Kaczmar trafi strach - jako pierwsza podjęła wyzwanie i przesłała linka do swojej pracy. Zamieszania z kolejnymi nagrodami też robić nie będę - zgodnie z kolejnością zgłoszeń - nr 2 trafi do Ani M, a nr 3 do Patrycji. Dziewczyny zgłoście się do mnie na adres ania.przydasie@gmail.com

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję za udział w zabawie. Mam nadzieję, że już niedługo przygotuję kolejne tutki, już bez groźnej maszyny do szycia :))

6 komentarzy:

 1. Gratuluję dziewczynom :) Sama miałam chętkę na stracha, ale straszliwie dokucza mi brak czasu :( Może następnym razem.. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. no proszę, szkoda tylko ze tak mało osób się zgłosiło. Wszystkim dziąłchom gratuluję :) Zabawa była fajna, zmobilizowałaś mnie szycia, więc na tej sówce się zapewne nie skończy...w planach ma być misio jeszcze....
  dziękuję za zabawę i czekam na kolejne Tutki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Straaasznie dziękuję - podwójnie - za Twój pomysł, bo obdarowanym osobom serducha bardzo się podobały oraz za zabawę z tak miłym zakończeniem. =*

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam
  Zapraszam do udziału w nowej zabawie w Bombonierce:
  http://beatybombonierka.blogspot.com/2013/07/sowo-na-niedziele.html
  Ściskam. Statystyczna Polka

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).