środa, 17 kwietnia 2013

Kolczyki, pudełka i ... małpa odnaleziona.

Nie wiem czy zdarzyło się Wam realizować swoje pomysły hurtowo. Mnie - owszem.  I przyznaję, że był to pierwszy i mam nadzieję, że ostatni raz. Oczywiście, że nikt mnie nie zmuszał. Jakoś tak samo się stało, że dopadła mnie chęć czynienia dobra w wielu dziedzinach no i ... Nie ważne - odradzam w każdym razie. Szczególnie, że ani elfy, ani krasnoludki czy inne skrzaty nie pojawiły się mimo, że zostawiałam im na stole okruchy z kanapki i zimną kawę.

Małpa się za to znalazła. Niestety całkowicie bezużyteczna ;(. Albo po prostu ja nie umiem posługiwać się tym niezwykle złożonym (w Chinach zapewne) sprzętem. Zdaje się, że lustrzanka, mimo swojej wagi i gabarytów (nie żebym wytykała komuś, że jest ... wielki:)), powróci do łask. 

Ale nie o tym chciałam. Oficjalnie ogłaszam, że prace malarsko- decoupo- klejowe uznaję za skończone. 
I tak Punishery dorobiły się wieszaczków i będą zdobić moje uszy, w przypływach nadzwyczaj ponurego nastroju :)
Uznałam też, że 2 koty to za mało. Znalazłam jeszcze jedno (niestety) puste pudełko po maślanych ciasteczkach i doprawiłam mu czarnego mruczka. Jeszcze ostał mi się śpiący sierściuch, ale najpierw muszę się uporać z puszką orzeszków ziemnych.  

8 komentarzy:

 1. kolczyki jak najbardziej zUo :) a kocie puszeczki super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolczyki mnie przeraziły, za to puszki zachwyciły nieprzytomnie.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ Promyku, właśnie o to chodziło - jak mam podły humor to gryzę. Z takimi kolczykami, to raczej nikt zaczepiać mnie nie będzie :))

   Cieszę się, że puszki zachwycają - to moje pierwsze decopuage'owe wysiłki i osobiście mam wiele uwag do własnej pracy ;(

   Usuń
 3. Pojemniczki milusie bardzo! Kolczyki zaje..fajne!
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Etam... sama mogłabyś takiego solnego Punishera zrobić :)

   Usuń
 4. Kotki świetne :)
  Nominowałam Cię w zabawie Liebster blog: http://madeinmyhand.blogspot.com/2013/04/liebster-blog.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki bardzo. Jeśli znajdę wolną chwilę przed kolejnym końcem świata to się załączę :)

   Usuń

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).