piątek, 1 marca 2013

Praca wre, a za oknem słonko :)

Ha! Nie wiem, jak u Was, ale u mnie od jakiś 2 kwadransów za oknem świeci słonko :). Niesamowite jakie to odświeżające uczucie. Nawet w 4 ścianach (z otworem na drzwi;p) od razu się nastrój poprawia. Za wyjątkiem tych chwil, gdy słońce 'wali' po monitorze.

Niezła jestem co? Potrzeba zaledwie kilku zdań, niekoniecznie złożonych by wielbić przyrodę i kajać ją jednocześnie. A co tam - jeszcze trochę i za rękodzieła się wezmę. Obecnie trwają prace nad:

Królikiem marki TILDA
 Fragmentem tegoż królika - przeznaczenia na razie nie zdradzę :)

I jeszcze 3 pachnące kwiatki, może nie na łące, ale na parapecie :). 
Mam nadzieję, przez weekend wszystko skończyć. Chyba, że pogoda będzie fajna, to może pojadę na działkę.

A Wy nad czym pracujecie, dziewczyny? Kal32 pewnie nad tortem dla synka :) Przypominam o kawie jutro o 10:00 :D

4 komentarze:

 1. U mnie też słoneczko zagląda :) I tylko to cieszy, zrobiłam 3 barany a może owieczki, sama już nie wiem. I przymusowa przerwa bo chory facecik mój mały :(
  Z niecierpliwością czekam na efekty Twojej pracy :)
  Jutro kawka... pamiętam :)
  Pozdrowionka ☼

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak, dziś dzień "ciastowania" - pleśniak stygnie, sernik na zimno już gotowy, deser z kolorowych galaretek też, a jutro jeszcze karpatka i pyszne czekoladowe ciasteczka do zrobienia ;) Dobrze ,że słonko dziś cały dzień przyświecało, przynajmniej energii do pracy nie zabrakło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja właśnie zrobiłam kapustę. Przy kucharzu.;)

  OdpowiedzUsuń
 4. jestem bardzo ciekawa tych kwiatuszków pachnących :) a ja dziubie sobie w łańcuszkach :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).