poniedziałek, 11 marca 2013

Las kulek dla elfiej wróżki

Ok, trochę przesadziłam - trzy drzewka lasu nie czynią. A przynajmniej nie w rzeczywistości. Ale w domu, na półce, dla mierzącej 9 cm wróżki... 

A wszystko przez wyzwanie w Szufladzie. Wymyśliły sobie dziewczyny, by pracę z przestrzennymi kulkami zrobić. Wiadomo, że biżuteria wydaje się być w tym wypadku najbardziej oczywistym wyborem, ale ja obecnie nie mogę się jeszcze z jubilerskimi akcesoriami na stole rozstawić. 

I w sumie to nie wiem jak to się stało, ale gapiąc się na stojącą nieopodal elfią wróżkę (prezent od tego gościa z którym mieszkam, przywieziony z jakiejś zagranicznej podróży:)), jakoś tak same te pomponowe drzewka przyszły mi do głowy. Później obrazy z Pandory z filmu Avatar wcisnęły się do głowy nieproszone i tak powstały zwisające 'liany'. 


Sądzę, że kulek tu nie brakuje, dlatego też pracę zgłaszam na wyzwanie "Otwórz Szufladę" - zresztą moje pierwsze, więc do końca nie wiem z czym się to je i czy będzie mi smakować;>.
Swoją drogą, jak wiosna szybko za oknem się nie pojawi, to zrobię sobie takie olbrzymie pompony, przybiorę kwiatkami i w doniczkach z kamykami zasadzę! Przynajmniej nie będę musiała ich podlewać ;)

6 komentarzy:

 1. Wspaniały pomysł - wszystko razem tworzy fantastyczną, tajemniczą mini krainę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo pomysłowe i oryginalne! Fajnych kolorków użyłaś, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem pod wrażeniem, pomysł fantastyczny! :) wykonanie świetne, wrózka na pewno zadowolona z lasu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też jestem zachwycona kolorkami. Bajeczne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bajeczne! naprawdę, nie mogę się napatrzeć, świetny pomysł! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I pomyśleć, że to raptem dwie włóczki;>. Mnie też barwy z nóg zwaliły. Rozważam zakup większej ilości i przekupstwo teściowej celem zdobycia jakiegoś sweterka :)

  Za uznanie dziękuję serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).