niedziela, 10 lutego 2013

Rękawiczki z biżuterią i manicure

Zimową porą trudno zrobić wrażenie na samcach. Przed wyjściem z domu trzeba uzbroić się w ciężką katanę podszytą poliestrem, przywdziać wełniany hełm, względnie nienaturalne nauszniki, rękawice z zamordowanego zwierza i buciory, które może jeden sezon przetrwają. Człowiek zastanawia się czasem czy idzie po zakupy, czy na wojnę;>.
I na co te godziny spędzone przed lustrem, złotówki przelane ciężkim potem i z potem w saunie wyciśnięte? Jaki pożytek z manicure, kolejnej godziny u fryzjera, skoro wszystko to skryte pod grubą powierzchnią cebulowej mody? Żaden samiec nie zauważy tego wysiłku, gdy mijać go będziemy na ulicy. A na samcach w pracy to wrażenia nie ma co już robić, bo w niejednym stanie już nas oglądali;>.

Uwaga, uwaga - koniec z nudną odzieżą wierzchnią! Oto prezentuję rękawiczki z kompletnym manicure i z biżuterią. Od teraz każdy samiec i zazdrosne samice, będą wieszać na Was oczy :).


Przepis jest prosty. Potrzebne są rękawiczki (niekoniecznie nowe).

Składniki na biżuterię:
- guziki,  koraliki wisiorki, czy co tam ma pełnić rolę pierścionka
- tasiemka, sznurek, plecionka, czy co tam chcesz by pełniło rolę obręczy


PrzydaSie:
- igła
- nici
- mulina
Paznokcie:
- skrawki tkaniny

Z tymi paznokciami, to sądzę, że każdy sposób jest dobry. Ja lubię widoczne szwy - przypomina mi to 'dzieła' Igorów, które zawsze kojarzę z twórczością Terry'ego Pratchetta, którego jestem wieczną fanką :). Ale jeśli ten sposób wydaje się Wam makabryczny, to nie widzę problemów by zastosować klej do tkanin. Nie próbowałam mocować tipsów, dlatego też nie mogę z czystym sumieniem rekomendować tego materiału.
Tylko ze względu na rękawiczki, życzę wszystkim długiej zimy :).

5 komentarzy:

 1. paznokcie niezwykle orginalny pomysł :) wyglądają conajmniej ciekawie ;) a "pierścionki" super sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też uwielbiam Pratchetta! Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie tu u Ciebie :) Pozwól, że się rozgoszczę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kapitalne ! Rewelacja ! przydaSie na pewno :)
  Jak Ty masz takie fajne pomysły to będę Cię bacznie obserwowała :)
  Pozwolisz?

  Pozdrawiam ☼

  OdpowiedzUsuń
 5. Ania do Ani : "witaj w klubie" :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).