wtorek, 5 maja 2015

Nagrody do zgarnięcia w wyzwaniach Szuflady

Księgarnia decomade.pl sponsoruje nagrody w wyzwaniach Szuflady. A tych są aktualnie dwa.
Jeszcze tylko 10 dni zostało by wykonać pracę z suwakiem w roli głównej.

http://szuflada-szuflada.blogspot.com/2015/04/otworz-szuflade-kwiecien.html


Jak na razie prac jest niewiele, co za tym idzie i konkurencja niewielka, warto więc spróbować. A nagród do zgarnięcia wiele. Jedna ze zwyciężczyń będzie mogła wybrać sobie książkę z księgarni.

A jak to w maju, trwają matury (proszę trzymać kciuka, choć jednego, za mojego syna :)) i nowe wyzwanie z matematycznym podtekstem. Do 31 maja nadsyłajcie zgłoszenia z pracami o tematyce GEOMETRIA.

http://szuflada-szuflada.blogspot.com/2015/05/majowe-wyzwanie.html


Do wygrania 'drobiazg' - kolorowanka i kredki (podobny zestaw można zamówić w sklepie :)


Jak mawiał Charlie z serialu "Wzór" matematyka zewsząd nas otacza, więc inspiracji do wyzwania nie powinno Wam zabraknąć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).