wtorek, 11 listopada 2014

Jesienne rękodziałanie czyli w co włożyć ręce :)

To kolejny rok, gdy zauważam, iż wraz z nastaniem jesieni najchętniej to zajęłabym się jakimiś robótkami (albo zapadła w sen zimowy ;)). Kiedyś ten okres był dla mnie senny, teraz nie wiem w co ręce włożyć i bynajmniej nie chodzi o zwykłą pracę, ale samo-realizację jaką dają prace ręczne różnych technik. 

Mam wrażenie, że i blogerki częściej się pojawiają. W końcu prace w ogrodzie można uznać już za zakończone. Wkrótce za oknem będzie nudno i szaro, więc trzeba coś robić, by codzienność również taka nie była i wprowadzić do niej trochę barw. Nie wszyscy mają możliwość, żyć ze swojego tworzenia, co nie zmienia faktu, że nie chciałoby się na to poświęcić każdej wolnej chwili :). Albo jak ja - chwytać kilku pomysłów na raz. Pytanie co pierwsze skończyć? Królika ogrodowego? Śpiącego anioła, który może w razie potrzeby przeistoczyć się w mniej śpiącego Mikołaja. A może małego bałwanka - projekt wielofunkcyjny, który w ostateczności może zostać śnieżnym aniołkiem? Wszystkie szablony - oczywiście z książek z serii Tilda. Polskie wydania są jeszcze dostępne w księgarni Decomade.

Życzę sobie i Wam mnóstwa jeszcze jesiennego tworzenia :)

4 komentarze:

 1. To może tak jedno po drugim?:) Wiem wiem, łatwo powiedzieć gorzej zrealizować;) Trzymam kciuki za wszystko i czekam na odsłony:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Problem stanowi również decyzja co będzie jedno a co drugie itd ;)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Właśnie taki mam plan :) W zasadzie to już kończę. Wstyd się przyznać, ale przy nim jest najmniej roboty, dlatego też decyzja padła na bałwanka.

   Usuń

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).