niedziela, 16 sierpnia 2015

Już jest za późno, nie jest za późno ...

W ślad za słowami piosenki Jest już za późno...

By wziąć udział w wyzwaniu decomade.pl Kolorowy Zawrót głowy. Zabawa została zakończona, nagroda przyznana. Taki zestaw pojechał do do Asi z Rybnika.


Do Agnieszki z Katowic pojedzie duże pudełko puzzli, które wygrała biorąc udział w wyzwaniu Szuflady - Zachód słońca


Jest już za późno by wziąć udział w innym wyzwaniu Szuflady - Kredki. Prace można było przesyłać do wczoraj. Już za kilka dni jedna z uczestniczek otrzyma ode mnie zestaw kredek Colorino. Przy coraz to obszerniejszej ofercie kolorowanek dla dorosłych na pewno się przydadzą.


Ale nie jest za późno by wziąć udział w wyzwaniu Pastele - również w Szufladzie . Tu nagrodą jest blok szkicowy i kredki pastele. Blok jest dość nietypowy bowiem wszystkie kartki wewnątrz zawierają delikatne szkice, które mają pomóc w utworzeniu obrazu - pejzażu, portretu czy martwej natury. Papier jest przystosowany rysunku pastelami, chociaż i zwykłymi kredkami czy ołówkiem również można rysować.


I bez paniki - wyzwanie nie dotyczy pracy kredkami pastelowymi, (chociaż zakładam, że można taką pracę przedstawić), a kolorów pastelowych, które w tę letnią pogodę są mile widziane :). Prace możecie nadsyłać do 31 sierpnia.

Oj, zapomniałam o kodach - wszystkie wyróżnione w szufladowych wyzwaniach uczestniczki otrzymują również kody na darmową wysyłkę w decomade.pl.Ofertę rozszerzamy każdego dnia, więc jeśli nie dziś to za tydzień czy dwa każdy może znaleźć coś ciekawego. A kody są ważne z reguły przez 1 miesiąc.


Nie jest za późno by złożyć jakiekolwiek zamówienie w decomade.pl i otrzymać zakładkę do książki do pokolorowania.  Zrobione specjalnie z myślą o zestresowanych kobietach. Na jednej stronie zakładki znajduje się bowiem obrazek do pokolorowania. Papier nie jest powlekany, więc można ją swobodnie malować czy to kredkami czy flamastrami. I jakby tego było mało, to raz w miesiącu będziemy losować nagrodę spośród osób, które prześlą nam zdjęcie pokolorowanej zakładki.

Została jeszcze jedna nagroda do rozlosowania w tym miesiącu... 


ale konkurs jeszcze się nie zaczął...Nigdy nie będzie za późno

 

na Stare Dobre Małżeństwo :)

1 komentarz:

  1. Ale trafiłaś z tym utworem, fajnie przypomnieć sobie melodie. A dobra Twe dla innych przeznaczone są świetne :)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Prawy do lewego

Prawych uprasza się o korzystanie z zamieszczonych treści i zdjęć zgodnie z przepisami świata tego, sumieniem i społeczną moralnością. Znaczy, że można zapożyczyć w/w z mojego bloga tylko do celów niekomercyjnych i każdorazowo odsyłając do źródła. Jednocześnie uświadamiam, iż skany szablonów są moją własnością, jednak niektóre treści na nich się znajdujące - nie. Informuję o tym szczerze. Nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie materiałów.

Obserwatorze! Nie bądź statystyczną cyferką na blogowym liczniku. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy - napisz coś o sobie. ('Coś' to też 'coś', ale niekoniecznie o to mi chodziło;).